GWSH otwarte dla uczniów

GWSH otwarte dla uczniów

Wybierasz się na studia? Wypróbuj GWSH. Z myślą o przyszłych studentach uczelnia przygotowała szereg zajęć, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów szkół średnich.

Odwiedźcie nas, a przekonacie się jak wyglądają zajęcia na uczelni, poznacie przedstawicieli Rady Studentów GWSH, zobaczycie naszą infrastukturę, poznacie kadrę akademicką, uzyskacie odpowiedż na Wasze pytania.

Wystarczy się zapisać, podając imię, nazwisko, nazwę Waszej szkoły oraz nr telefonu na adres e-mail: biurokarier@gwsh.pl

Zapraszamy zarówno indywidualnie jak i całymi klasami. Możecie zapisać się na dowolne wykłady, na wszystkie lub tylko na wybrany. Udział w zajęciach bezpłatny.

 Dla uczestników przewidziane upominki.

 Zapraszamy na stronę GWSH otwarte dla uczniów

 

Wtorek – 23.01.2018

Kosmetologia, Fizjoterapia, Pielęgniarstwo

10.00 – prezentacja oferty uczelni

10.15 – Fizjoterapia wymogiem współczesnej medycyny, Doc. Dr Krzysztof Gieremek

11.15 – Studiuj pielęgniarstwo w Centrum Symulacji Medycznej

12.15  - Zaburzenia odżywiania się, Dr Beata Malara

13.00 – zakończenie

 

Środa – 24.01.2018

Psychologia

 

10.00 – prezentacja oferty uczelni

10.15 Doświadczenia szkolne wybitnych twórców, dr hab.Grażyna Mendecka

11.00 Dlaczego hipnoza? dr Anna Trzcieniecka-Green

12.15 Raz, dwa trzy...uprzedzonym jesteś Ty! dr Renata Rosmus

13.00 – zakończenie

 

Czwartek - 25.01.2018

Przedsiębiorcze GWSH.

Oficjalne otwarcie Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

 

10.30 Przecięcie wstęgi. Prezentacja pomieszczeń inkubatora.

10.50 Jak działają inkubatory przedsiębiorczości? Czy warto z nich korzystać?

O swoich doświadczeniach opowiedzą:

  • Dorota Kocot-Rzepka – właścicielka startupu MOTIVIA, aktualnie funkcjonującego w AIP. W ramach startupu właścicielka prowadzi portal internetowy o tematyce związanej z szeroko rozumianym rozwojem osobistymi biznesem oraz platformę e-learningową. Można na nich znaleźć m.in. liczne kursy on-line oraz podcasty i artykuły.
  • Piotr Rogosz – członek zespołu firmy Cudotwórnia Events, która rozpoczynała działalność  w AIP, a obecnie rozwija się jako działalność gospodarcza poza AIP. Firma zajmuje się organizacją oryginalnych eventów, które zespół realizuje w zupełnie nieschematyczny sposób dopasowując się do potrzeb klientów. Specjalizuje się w szeroko rozumianej grywalizacji. W swojej ofercie posiada, m.in. mobilny pokój zagadek.

11.30 Kreowanie pomysłów biznesowych

Mateusz Maik

Trener biznesu, mentor, przedsiębiorca. Jako Dyrektor AIP wspiera rozwój 56 inkubatorow AIP w Polsce, w których funkcjonuje blisko 2600 marek. Od ponad siedmiu lat kreuje rozwiązania wspomagające kadrę menedżerską oraz opracowuje nowe programy wsparcia dla Startupów w Polsce. Podczas swojej działalności pomógł się rozwinąć ponad 520 firmom. Jako przedsiębiorca tworzy kreatywne studio graficzne - momstudio, specjalizujące się w tworzeniu identyfikacji wizualnych polskich i zagranicznych marek.

 

 

 

Piotr Rogosz

8
Styczeń2018