Tesco Program: Ekstraklasa dla Absolwentów

Tesco Program: Ekstraklasa dla Absolwentów

Do programu najlepiej jest zgłosić się, do połowy lipca, chociaż rekrutacja może potrwać dłużej. Jest ona prowadzona zarówno poprzez wewnętrzny dział HR, jak i firmy zewnętrzne.

– Robimy kampanię on-linowe, kampanie w mediach społecznościowych, staramy się zaistnieć tam, gdzie młodych ludzi jest po prostu najwięcej. To bardzo wartościowy program dla tych, którzy chcą z nami budować swoją karierę. Głównie dlatego, że zaczyna się w sklepach od stanowisk podstawowych – jeśli kiedyś ktoś chce być liderem i podejmować decyzje, to fajnie jest wiedzieć, jak faktycznie ta praca w sklepie wygląda – mówi Aleksandra Domańska.

Jak aplikować?

– Można aplikować przez stronę Tesco/kariera albo przez portale, które oferują prace np. kariera.pl. Najważniejsze jest wysłanie szczerego, prostego cv, w którym będą podstawowe informacje: na jakim etapie edukacji jesteśmy, jaki jest nasz poziom języka angielskiego i czy ewentualnie posiadamy jakieś doświadczenie zawodowe. Każdy ma coś, co może zaciekawić rekrutera i na pewno warto jest to pokazać – podkreśla Aleksandra Domańska, Talent &Resourcing Manager Tesco Polska.

Więcej szczegółów: https://tesco.kariera.pl/?utm_source=fb_paid&utm_medium=biuro_karier&utm_campaign=ofertypracy_tesco

Cała rozmowa w studio Kariera TV: https://www.youtube.com/watch?v=xY2rMWhCrik

9
Lipec2018