Łukasz Szołtys

Łukasz Szołtys

Menager Zarządzający spółki developerskiej o ogólnopolskim zasięgu, Somelier (Członek Stowarzyszenia Somelierów Polskich ). Właściciel firmy specjalizującej się w zarzadzaniu hotelami  oraz  V-ce Prezes Wiślańskiej Organizacji Turystycznej . Bardzo aktywny i nastawiony pro rozwojowo nowoczesny menager dla którego najcenniejsza jest rodzina.

Absolwent Turystyki międzynarodowej, edycja 2006 – 2008 oraz studiów podyplomowych Nowoczesna gastronomia i  hotelarstwo w praktyce, edycja 2011 – 2012 

Zainteresowania: sporty walki, kulinaria, turystyka.

Sam o sobie:

"Od lat inspiruje mnie  życie i postępowanie  innych ludzi.  Kiedy uświadamiam sobie, jak wiele przeszkód inne osoby pokonały na swojej drodze do spełnienia, to aż zaczyna mi się chcieć działać. Mahatma Gandhi, z zawodu prawnik, był tak nieśmiały, że bał się odezwać na sali sądowej, co jednak nie przeszkodziło mu później zostać jednym z najbardziej znanych przywódców politycznych. Z kolei jeden z najbardziej znanych inwestorów, Robert Kiyosaki, autor takich bestselerów jak na przykład książka „Bogaty ojciec”, aby dojść do pełni sukcesu musiał zaliczyć moment bezdomności, i zamieszkać ze swoją żoną najpierw w samochodzie, a potem w piwnicy. Zawsze najtrudniejszy jest ten pierwszy ruch by wyjść poza  „bezpieczny świat który znamy”. Tym „nowym światem” może być  nowa praca , nowe obowiązki , nowy kurs … - z doświadczenie wiem że  później jest już tylko ciekawiej"

GWSH otwiera nowe horyzonty i daje możliwość poznania tego co nieznane.